gram / Gry / Gry 
   Gry
      Gry
         Gry1
         Gry2
         Gry3
         Gry4
         Gry5
         Gry6
         Gry7
      Flash
      Kody
   Programy
   Art22pl
   Darmowe gry
   Mody
   patche
   Tapety HD

Witam
uaktualniono 24.09.10r
dodano nowe gry !
dodano programy !
dodane patche !
Dziękuje za odwiedzanie stronki

Darmowa gra
 

Strony : 0 1 2 3 4 5 6 7

Minions of Mirth Free Edition Pobierz

Kolejna gra RPG, posiada zarówno opcję gry jedno-, jak i wieloosobowej. Obok wersji dla Mac OS X istnieje też odmiana dla systemu Windows. Do wyboru 12 ras oraz 16 profesji.


rRotage Pobierz     

Abstrakcyjna, przewijana pionowo strzelanka kosmiczna, w której walczy się jeden na jednego przeciwko wielkim statkom wroga. Gra posiada cztery tryby, w niektórych trzeba zniszczyć wroga, w innych przetrwać jak najdłużej.


X-moto Pobierz           

Przypominający znany tytuł Elastomania gra motocross / gra zręcznościowa w trybie 2D, w którym jeździ się rowerem po trasach o różnym ułożeniu powierzchni, starając się zachować równowagę. Bywa to trudne, gdyż autorzy położyli spory nacisk na realizm fizyki. Do dyspozycji są 43 poziomy.


Gene Rally Pobierz      

Darmowe wyścigi, w których możliwa jest gra nawet do sześciu osób.


City of rumba Pobierz

Prosta gra w budowanie miasta (coś jak Sim City) dla osób w dowolnym wieku. Przeznaczona jest zarówno dla Windows XP / Vista, jak Mac OS X, a inspirowana tytułem Rauma in Finland. Celem gry jest budowanie kolejnych domów, parków, budynków użyteczności publicznej itp


Netrek XP Pobierz

Gra łączaca w sobie elementy strzelaniny i gier typu RTS. A wszystko to na polu kosmicznej bitwy, w której uczestniczyć może do 16 graczy łączących się przez sieć. Klimat nawiązuje do serii Star Trek. Kierowac można jedną z czterech ras, gracze wybierają tez pojazdy kosmiczne, którymi bedą prowadzić walkę. Pojazdy te różnią się rzecz jasna uzbrojeniem i parametrami, mają też swoje cechy szczególne. Celem gry jest zajęcie wrogich planet. Oprócz wersji dla Windows istnieją też odmiany dla Linuksa oraz Mac OS X.


Wolfeinstein: Enemy Territory Pobierz

to najnowsza gra osadzona w świecie Wolfeinsteina. Gra ta oparta na enginie Quake"a III. Wielu graczy (do gry może włączyć się do 64 osób) może zmagać się na serwerach nie tylko jako najlepsi strzelcy lecz także Inżynierowie, Medycy czy Szpiedzy (można np. kraść mundury wroga i przeprowadzać rozpoznanie lub inne akcje na tyłach wroga). Oprócz miejsca na samą grę na dysku potrzeba około 500 MB na pliki zamienne. Gra posiada również wersję pod Linuksa.


Ultimate Stunts 0.7.0 Pobierz

Dostępne dla wielu platform wyścigi samochodowe


Armagetron Advanced 0.2.8.2.1 Pobierz


Klon legendarnej gry "Tron" (opartej na scenie z filmu o tym samym tytule, wyprodukowanego w roku 1992 przez Disney"a). Autorzy zadbali o wysoki stopień sztucznej inteligencji i możliwość rozgrywki przez sieć. Całość w trójwymiarowej scenerii. Obok wersji dla Windowsa są tez odmiany dla MacOSX, Linuksa oraz OpenBSD.


Moto Geeks Pobierz

Komputerowe wyścigi motocyklowe. W grze tej przed każdym wyścigiem możesz wybrać swój ulubiony pojazd (spośród kilku dostępnych samochodów) i zapoznać się z trasą przejazdu. Ilość konkurentów zwiększa się wraz z każdym kolejnym poziomem. Gra nie jest prosta - komputerowy przeciwnik też potrafi dobrze się ścigać! Wymagany DirectX 5.0 lub nowszy. W czasie gry można zdobywać bonusy. Dostępna jest tablica High Score online


Glest 2.0.0 Pobierz


Strategia 3D rozgrywana w czasie rzeczywistym, czyli krótko mówiąc RTS. Rozgrywka toczy się w realiach fantasy.


miłego grania


Strony : 0 1 2 3 4 5 6 7

 
Copyright ©2008-2010 by Art22pl
Kreator Stron www